Jak uzyskać poprawę wyników

(o minimum 10% - 30%) dzięki innowacyjnym metodom organizacji pracy? 

Inspirujące szkolenie i praktyczna SYMULACJA

25 stycznia
24 lutego
15:00 - 16:40

Poznaj praktyczne rozwiązania dla zespołów Business Services, Back / Middle Office odpowiadające na następujące potrzeby biznesowe:

🔵 Jak poprzez mikrokorekty w organizacji pracy  zespołu uzyskać makroefekty uwalniające energię pracowników i od 10% do 30% Twojego czasu oraz czasu Twoich pracowników?

🔵 Jak optymalnie przydzielać priorytetowe zadania zgodnie z SLA zapewniając ich realizację oraz zapewnić zrównoważone obciążenie pracą dostępnych pracowników bez spadku SLA na kluczowych procesach/klientach?

🔵 Jak wyeliminować główne “zjadacze czasu”, które powodują frustrację pracowników i blokują zaangażowanie pracowników w zespołach Business Services i Back Office?

🔵 Jak poprawić poziom satysfakcji i lojalności pracowników dzięki dostosowaniu organizacji pracy do ich indywidualnych preferencji?

🔵 Jak zapewnić pełną przejrzystość codziennych operacji, widoczność statusów wszystkich realizowanych i oczekujących zadań oraz faktycznego czasu pracy pracowników nad poszczególnymi zadaniami?

🔵  Jak w pracy hybrydowej monitorować na bieżąco KPIs w zakresie terminowości, jakości i produktywności zespołu?

W trakcie wydarzenia weźmiesz udział w symulacji rozwiązania IT do porządkowania, priorytetyzacji, przydzielania, pomiaru i wizualizacji zadań. 

Poznasz, jak działa dynamiczna, automatyczna alokacja zadań w oparciu o priorytety biznesowe, kompetencje i preferencje pracowników. 

Sprawdzisz jakie rezultaty daje równomierny, sprawiedliwy podział pracy w zespole. 

Zweryfikujesz, czy nowa metoda jest szansą dla Ciebie i Twojej organizacji do poprawy produktywności i morale zespołu.

Spotkanie poprowadzi:
Krzysztof Pimpicki
CEO Harmodesk & Positive Productivity
Marek Pawełczyk
Head of Technology