Minimalizacja opóźnień

Deleguj zadania we właściwym czasie do odpowiednich pracowników. Dzięki systemowi zadbasz o zachowanie priorytetów i zapobiegniesz poślizgom w realizacji pracy.

Zobacz rozwiązania
Minimalizacja opóźnień

Co możesz usprawnić?

Chcesz mieć pewność, że Twój zespół zawsze wykona pracę terminowo.

Potrzebujesz mieć pod ręką bieżące statusy realizacji zadań.

Szukasz gwarancji, że wszystkie zadania będą zrealizowane zgodnie z warunkami umowy z klientem (SLA).

W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z gotowej recepty na szybkie i skuteczne wyczyszczenie backlogu

Zadania są na bieżąco rozdzielane w kolejności priorytetów i trafiają do właściwych pracowników. Priorytetowe, opóźnione zadania są realizowane w pierwszej kolejności.

Trafnie i szybko zidentyfikuj źródła opóźnień

Dzięki kompleksowym danym masz rzetelne informacje na temat błędów i braków. Jesteś w stanie je wyeliminować i zyskujesz twarde argumenty do rozmowy z pracownikami, klientami i biznesem.

Minimalizuj ryzyko powstawania opóźnień

Mając szczegółowe dane łatwo zidentyfikujesz przyczyny opóźnień i jesteś w stanie wyeliminować je, zanim doprowadzą do większych problemów. Wiesz, ile czasu i ludzi potrzebujesz do realizacji zadań – masz system wczesnego ostrzegania przed rosnącym backlogiem.

Sprawnie organizując pracę zespołu — dzięki automatyzacji i optymalizacji zarządzania zadaniami oraz ich priorytetyzacji — w zaledwie kilka tygodni, możesz uwolnić 16 proc. swojego czasu oraz czasu innych liderów. W tym krótkim terminie jesteś dodatkowo w stanie uwolnić 12 proc. czasu pracowników liniowych. 

Sprawdź, ile extra godzin możecie uwolnić dzięki Harmodesk w ciągu kilku miesięcy — skorzystaj z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Minimalizacja opóźnień

"85 proc. faktur czekało w kolejce dłużej niż 5 dni, rekordziści — dobrze ponad 100 dni. Obecnie KPI jest realizowany codziennie i wszystkie faktury, które nie mają wstrzymań są realizowane w jeden dzień."

Katarzyna Fita
Dyrektor ds. Rachunkowości i Podatków