Sprawnie organizuj pracę zespołu

Harmodesk powstał, aby zapewnić wsparcie menedżerom Business Services i Back Office w organizowaniu pracy zespołów.

Automatyzuje: organizację, kolejkowanie, dystrybucję, pomiar i wizualizację zadań. Dzięki temu zostajesz odciążony od rutynowych czynności – uwalniasz czas i energię na to, co kluczowe.

Zobacz więcej
sprawnie organizuj prace zespolu

Nasi wybrani klienci

raiffeisen leasingraiffeisen leasingraiffeisen leasingrodl & partnerrabenassecoscheiderfiegerasptpagatescsoblivingston

Harmodesk — Be sure the job is DONE!

delivered

Delivered

Miej pewność, że Twój zespół zrealizuje wszystkie priorytetowe zadania terminowo, zgodnie z SLA oraz z dbałością o jakość i produktywność.

Dzięki Harmodesk, informacje o zadaniach są automatycznie pobierane z różnych systemów i przydzielane do odpowiednich członków zespołu zgodnie z ustalonymi przez Ciebie priorytetami. To zapewnia realizację priorytetowych zadań zgodnie z planem, stosownie do umowy z klientem, pobudzając wzrost innych kluczowych wskaźników efektywności.

Optimized

Miej pewność, że praca jest równomiernie rozłożona, a zadania są przydzielane na podstawie kompetencji i preferencji pracowników, w pełni wykorzystując potencjał zespołu.

Automatyzacje w zakresie optymalnego rozdzielania pracy uwalniają czas i energię dotychczas poświęcaną na organizację, planowanie i monitorowanie zadań. Dzięki temu każdy pracownik może skupić się na realizacji jednego, konkretnego zadania, mając pewność, że w danym momencie robi dokładnie to, co powinien, aby cały zespół w optymalny sposób zrealizował wyznaczone cele.

optimized
noted

Noted

Miej zawsze wgląd w kluczowe dane o zadaniach i zapewnij ich czytelną wizualizację wszystkim członkom zespołu. Podejmuj decyzje i wdrażaj usprawnienia na podstawie rzetelnych danych i jednego, wspólnego dla wszystkich obrazu rzeczywistości.

Dzięki Harmodesk, który zbiera kluczowe dane o zadaniach w trakcie ich realizacji przez pracowników, zyskujesz w jednym miejscu widok 360 stopni na zadania, ludzi, procesy oraz klientów. Możesz na bieżąco monitorować czas trwania, terminowość i jakość zadań realizowanych przez Twój zespół, jak również efekty usprawnień i standaryzacji procesów. Nic nie umknie Twojej uwadze i masz spokojną głowę.

Engaged

Zapewnij sprawiedliwy podział zadań, dbaj o rozwój kompetencji pracowników oraz angażowanie ich w usprawnienia i realizację celów zespołu.

Zadania są sprawiedliwie rozdzielane pracownikom z uwzględnieniem ich kompetencji i preferencji, które definiujesz w systemie. Dzięki danym Ty i Twoi pracownicy zgodnie rozpoznajecie słabe i mocne punkty procesu, więc wiecie, co i jak trzeba poprawić. Dzięki temu pracownicy szybko rozwijają nowe umiejętności, angażują się w usprawnienia i wszyscy grają do jednej bramki.

engaged
Zapewnij swojemu zespołowi najwyższą jakość oprogramowania

Harmodesk: zbudowany na Salesforce

#1 na świecie spośród platform dla aplikacji chmurowych wg Gartnera 13 lat z rzędu
bezpieczeństwo danych

Twoje dane są bezpieczne jak w banku — dzięki najwyższym standardom cybersecurity

integrację

Dzięki API i integracjom Salesforce z łatwością połączysz się z najważniejszymi systemami

skalowalnośc

Możesz dowolnie skalować swoje zadania i procesy

szybkie wdrożenie

Wdrożenie zajmuje niewiele Twojego czasu i uniezależnia Cię od dostępności zasobów IT

rafał kozłowski

"Myślę, że najważniejszym efektem jest możliwość mierzenia naszych operacji. Bez pomiaru, nie możemy powiedzieć, czy osiągnęliśmy nasze cele […], nie możemy nawet dobrze policzyć naszych kosztów."

Rafał Kozłowski
CFO, Wiceprezes