Poznaj historie naszych klientów

Dowiedz się dlaczego to Harmodesk jest wykorzystywane na 5 kontynentach w centrach usług SSC/BPO i zespołach Back Office.

nasze rozwiazanie jest na 5 kontynentach
Zobacz więcej

Nasi wybrani klienci

raiffeisen leasingraiffeisen leasingraiffeisen leasingrodl & partnerrabenassecoscheiderfiegerasptpagatescsoblivingston

Nasi wybrani klienci

Liderzy

"Kierownikom jest o wiele łatwiej - mają w jednym miejscu dane z wielu raportów i wielu źródeł."

Rafał Kozłowski
CFO, Wiceprezes Asseco

"Nie wiedzieliśmy kto, co robi i na jakie zadnia idzie czas pracowników. Dzięki Harmodesk ich praca stała się widoczna."

George Bouamrirene
Transformation Manager Schneider Electric

"O wiele mniej stresu — mam pewność, że priorytetowe zadania zostaną wykonane."

Katarzyna Fita
Dyrektor ds. Rachunkowości i Podatków w RASP

"Już po jednym miesiącu było widać efekty tego wdrożenia. Mogliśmy zobaczyć, zmierzyć i zaobserwować nową rzeczywistość."

Waldemar Hlebowicz
Dyrektor Zarządzający

"Osiągnęliśmy 30% wzrostu produktywności w pilotażu. Obecnie pracownicy chcą stale się rozwijać – to jest ich droga do perfekcji, choć wiedzą, że jest to podróż, która nigdy się nie kończy."

Renata Kabas-Komorniczak
Partner BPO Poland

Pracownicy

"Wypracowaliśmy sobie pewne standardy, co spowodowało, że praca teraz jest przyjemnością, a nie stresem, jak wcześniej."

Anna
Specjalistka

"Zaakceptowałam go. Są różne aplikacje do pomiaru czasu w innych firmach. W porównaniu z nimi, HamoDesk w ogóle nie jest trudny."

Marta
Senior Associate

"HarmoDesk pozwala kontrolować własne rezultaty I postępy. Możesz zobaczyć, jak wiele czynności zostało zrobionych konkretnego dnia i które muszą zostać jeszcze zrobione."

Justyna
Specjalistka

"Moja praca jest teraz lepiej zorganizowana. Mogę skupić się na pracy, na moich obowiązkach, na zadaniach do podjęcia i realizacji. Nie muszę myśleć, co jeszcze musi zostać zrobione."

Nina
Specjalistka

"HarmoDesk to proste narzędzie, łatwe do stosowania I nie wymaga żadnego dodatkowego szkolenia."

Anna
Specjalistka

Team Liderzy

"Dlaczego HarmoDesk? Potrzebowaliśmy narzędzia, dzięki któremu będziemy mogli trackować czas, co jest kluczowe dla BPO. Program jest bardzo intuicyjny i zespół wyrobił sobie nawyk korzystania z niego."

Renata Kabas-Komorniczak
Partner BPO Poland

"Jest to narzędzie, które bardzo szczegółowo odzwierciedla naszą pracę. Rejestrowane są wszystkie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia pracy."

Dorota Radomska
Customer Service Manager

"To była bardzo lekka implementacja, zajęła w zespołach parę dni i zespoły były gotowe do rejestrowania czasu i wykorzystywania tego oprogramowania."

Tomasz Tuszyński
Operation Excellence Manager