Finanse — Back Office

Wykorzystaj sprawdzone narzędzie, które skutecznie wspiera menedżera działu operacyjnego instytucji finansowej w organizacji bieżącej pracy back office.

Zobacz rozwiązania
Finanse  —  Back Office

Co możesz usprawnić?

Masz ambicję zmienić departament operacyjny w perełkę, gdzie procesy służące realizacji zadań są uporządkowane, przewidywalne i maksymalnie efektywne.

Widzisz niedoskonałości organizacji pracy w dziale operacji Twojej firmy — chcesz je szybko i trwale naprawić.

Potrzebujesz jednej wspólnej platformy współpracy dla zespołu, zapewniającej optymalny podział pracy, efektywną komunikację i jasność kto, co ma robić.

W czym możemy Ci pomóc?

Spraw, żeby procesy służące realizacji zadań w Twoim zespole, były uporządkowane, przewidywalne i maksymalnie efektywne

Dzięki automatycznemu porządkowaniu zadań z różnych systemów i ich optymalnej dystrybucji do odpowiednich członków zespołu każdy Twój pracownik wie, co i na kiedy ma zrobić. Możesz skupić się na rzeczach strategicznych (a nie operacyjnych), zadbać o rozwój zespołu i budować partnerską relację z biznesem.

Identyfikuj i eliminuj niedoskonałości w Twoim procesie i nadaj mu optymalny rytm

Dzięki dostarczanym na bieżąco przez system szczegółowym pomiarom procesu oraz klarownym wizualizacjom, możesz dyrygować zespołem z jednego miejsca: monitorować statusy zadań, ustalać priorytety, identyfikować wąskie gardła i wprowadzać usprawnienia.

Bądź postrzegany, jako innowator, w firmie i w branży

Dzięki Harmodesk wprowadzisz Twój dział na nowe tory i przyspieszysz transformację organizacji. Narzędzie optymalizuje dystrybucję i wizualizację zadań, co umożliwia skokowy wzrost efektywności i jakości pracy — zostanie to zauważone przez klientów, biznes i zarząd.

Osiągnij istotny sukces, jako szef zespołu operacji i wzmocnij Twoją pozycję w firmie

Nasze doświadczenia z dotychczasowych wdrożeń pokazują, że trwały wzrost produktywności to minimum 10 procent. Przy 10 pracownikach, średnim koszcie całkowitym pracodawcy 7 tys. zł/mies. może to być 84 tys. zł/rocznie. Jaka jest dla Ciebie wartość 10 proc. poprawy produktywności w Twojej firmie?

Dzięki automatyzacji i optymalizacji organizacji pracy, które umożliwia Harmodesk, w ciągu kilku miesięcy możesz uwolnić 25 proc. swojego czasu pracy oraz czasu innych liderów, jak również czasu pracowników liniowych.

Sprawdź, jak to możliwe korzystając z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Finanse  —  Back Office

"Po 1 roku od wdrożenia zanotowaliśmy wzrost produktywności o 100% I w tym samym czasie zyskaliśmy wzrost przychodów o 8%."

Waldemar Hlebowicz
Dyrektor Zarządzający