Poznaj nasze story

Harmodesk to owoc naszych wieloletnich doświadczeń w budowaniu kultury zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia w organizacjach.

Zobacz więcej
poznaj nasz zespol
potrzeba back office

Zrodzony z potrzeb SSC/BPO oraz Back Office

Harmodesk to odpowiedź na potrzebę prostego i skutecznego narzędzia zapewniającego wsparcie we wdrażaniu kultury ciągłego doskonalenia i osiągania celów biznesowych.Wobec braku takiego rozwiązania, które byłoby w pełni dostosowane do specyfiki zespołów Business Services oraz Back Office, wspólnie z naszymi klientami 10 lat temu stworzyliśmy Harmodesk.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Harmodesk szybko stał się kluczowym rozwiązaniem, które umożliwiało wdrożenie metodyki Positive Productivity, naszej firmy doradczej pomagającej zespołom Business Services oraz Back Office. Stopniowo odkryliśmy, że jest narzędziem uniwersalnym, adekwatnym do zastosowania w każdej organizacji realizującej procesy biznesowe, niezależnie od stosowanej metodyki zarządzania i doskonalenia pracy.

doświadczenie w branży
nasze rozwiązanie jest używane na 5 kontynentach

Idź w ślady najlepszych

Nasze rozwiązania są stosowane w firmach z sektora nowoczesnych usług biznesowych w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach. 

Bezprecedensowe efekty stosowania Harmodesk i świetne opinie klientów, sprawiły, że postanowiliśmy skupić się na doskonaleniu tego narzędzia. Dziś dzięki Harmodesk organizacja pracy Twojego zespołu i optymalizacja procesów faktycznie stają się proste i intuicyjne.

Rozpoznaj szanse i ciesz się produktem

Mówiąc o efektach stosowania Harmodesk nasi klienci wysypują na stół worek zielonych KPI, a od menedżerów, którzy je wdrożyli, często słyszymy: „Gdybym tak wiedział o tym wcześniej…”. 

Dlatego zależy nam, aby umożliwić Ci maksymalnie szybkie i trafne rozpoznanie korzyści stosowania Harmodesk oraz sprawnie dostarczyć produkt. Dba o to wielu doświadczonych specjalistów pracujących pod szyldem Harmodesk.

harmodesk ciesz się produktem

Poznaj członków naszego zespołu

krzysztof pimpicki
Krzysztof Pimpicki

CEO Harmodesk & Positive Productivity

Jestem tu po to, abyś szybko zrozumiał korzyści z Harmodesk i mógł podjąć najlepszą decyzję.

ewa kujawa
Ewa Kujawa

Product & Know-How Manager

marek pawełczyk
Marek Pawełczyk

Head of Technology

alicja pimpicka
Alicja Pimpicka

Finance Director

mateusz śledzik
Mateusz Śledzik

Product Marketing Director

michał stangret
Michał Stangret

Copywriter & Content Marketer

bogumił łuć
Bogumił Łuć

Marketing Automation & No-code Specialist

dagmara korczyńska
Dagmara Korczyńska

Graphic Designer