Wdrożenie szybsze niż mrugnięcie okiem

W odróżnieniu od innych narzędzi klasy enterprise, wdrożenie Harmodesku jest przyjaznym doświadczeniem, a nie uciążliwą koniecznością.

Zobacz więcej
zdjęcie naszego zespołu

Poznaj korzyści, jakie zapewniamy

niezależnośc

Pełna niezależność od działu IT

integracja

Integracja ze wszystkimi ważnymi systemami

produkt dopasowany

Produkt dopasowany do Twoich procesów

pełna funkcjonalność

Pełna funkcjonalność od pierwszego dnia

najlepsze praktyki

Najlepsze praktyki wdrożeniowe oraz zarządzania zespołem Business Services

pomożemy ci na każdym kroku

Nie zostajesz sam — pomagamy na każdym kroku

Dlaczego nasze wdrożenie jest wyjątkowe?

Odczarujemy stwierdzenie „wdrożenie IT”

Doskonale wiemy, z jakimi problemami w firmach mogą wiązać się wdrożenia nowych systemów. Dzięki doświadczeniu wypracowaliśmy sprawny i niezawodny proces przygotowania narzędzia w dowolnej organizacji, który jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać do specyfiki Twojego zespołu oraz Twoich procesów biznesowych.

Zrodzony z potrzeby

Harmodesk powstał jako odpowiedź na realne potrzeby biznesowe zespołów Business Services i Back Office. Posiadamy dedykowany zespół konsultantów, którzy nie zajmują się tylko parametryzacją systemu — pracują z Tobą ramię w ramię i doradzają, jak można wykorzystać 100 proc. potencjału tkwiącego w Twoim zespole i procesach.

Dowiedz się więcej

Produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Zaczynamy od poznania Twoich obecnych procesów i systemów IT. Następnie realnie odzwierciedlamy dotychczasowe środowisko pracy, zapewniamy szybką integrację dopasowaną dokładnie pod potrzeby.

Dzięki temu możesz łatwo i szybko przetestować działanie systemu w realnym środowisku pracy i czerpać wartość od pierwszego dnia po wdrożeniu.

Zapewnij integrację z dowolnymi systemami

Architektura Harmodesku zapewnia niezwykłą łatwość w integracji z najważniejszymi systemami w Twojej firmie. Wdrożenie nie wymaga zmian w istniejącej infrastrukturze IT, więc zyskujesz dodatkowy czas, który zwykle poświęciłbyś na audyt technologiczny i pracę z zespołem IT. 

Dowiedz się więcej

Unikalne wsparcie powdrożeniowe

Po wdrożeniu nie zostajesz sam. Otrzymujesz swojego indywidualnego opiekuna, który pomoże ci dopasować Harmodesk do twoich potrzeb. Zyskujesz również całą naszą wiedzę, którą udostępniamy w formie Akademii Harmodesk - zestawu ponad 10 godzin szkoleń, filmów, instrukcji i rekomendacji w zakresie doskonalenia zarządzania zespołem business services.

Samodzielnie wprowadzasz zmiany

Pilotażowe wdrożenie możesz wykorzystać do poznania systemu oraz edukacji wewnętrznych administratorów, którzy będą mogli samodzielnie przeprowadzać modyfikacje i zmiany w systemie. Dodatkowo zbudujesz kompetencje, które pozwolą Ci wdrażać Harmodesk w kolejnych zespołach. Dzięki temu rozwijasz kolejnych liderów i zapewniasz wyższe ROI.

waldemar hlebowicz

"Musiałem na nowo zdefiniować słowo »wdrożenie«. Było ono proste, łatwe, przyjemne i niezauważalne dla firmy."

Waldemar Hlebowicz
Dyrektor Zarządzający
waldemar hlebowicz

„Absolutnie nie wierzyłam w zapewnienia, że wdrożenie będzie szybkie, zajmie jedynie 2-3 dni czasu moich kierowników oraz że obędzie się bez problemów IT.
Byłam bardzo zdziwiona jak po 2 tygodniach od startu działaliśmy po nowemu  i do tego pracownicy od razu widzieli korzyści „

Katarzyna Fita
Dyrektor ds. Rachunkowości i Podatków

Poznaj nasze Case Studies