Empowered by Salesforce

Salesforce to #1 wsród platform dla aplikacji chmurowych - od wielu lat niezmiennie prowadzi w światowych rankingach.

Twoja organizacja nie musi posiadać lub wdrażać Salesforce, aby korzystać z Harmodesk. Możesz za to być pewien korzyści, które niesie ta architektura.

Zobacz rozwiązania
salesforce

Dlaczego Salesforce?

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

skalowalnośc

Skalowalność

szybkie wdrożenia

Szybkość wdrożenia

kompaktybilnosć

Kompaktybilność

Wygoda i dostępność

W czym możemy Ci pomóc?

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bądź pewny bezpieczeństwa i niezawodności. Harmodesk powstał po to, abyś zawsze mógł polegać na jego wsparciu w organizacji pracy zespołu.

Doskonale wiemy, jak ważna jest niezawodność. Właśnie dlatego wybraliśmy sprawdzoną architekturę Salesforce — to według badań firmy Gartner, od wielu lat lider niezawodności wśród platform IT dla firm.

Skalowalność i rozwój

Miej gwarancję skuteczności Harmodesk niezależnie od potrzeb biznesowych i dynamiki wzrostu Twojej organizacji. 

Harmodesk dostosowuje się do tempa rozwoju Twojej organizacji – zaczynasz od najmniejszej, przynoszącej ROI części projektu, następnie bez trudu rozszerzasz o nowe funkcjonalności, reagując na nowe potrzeby. Architektura Salesforce zapewnia nieograniczoną skalowalność narzędzia.

"Gartner po raz 13. z rzędu przyznał Salesforce tytuł lidera w Magic Quadrant CRM Customer Engagement Center (CEC)"

Wygoda i dostępność

Zapewnij sobie możliwość sprawnego i skutecznego zarządzania zespołem, gdziekolwiek jesteś. Organizuj pracę zespołu w sposób wygodny i dostosowany do Twoich wymagań, a także potrzeb biznesu, klientów oraz Twoich pracowników – skądkolwiek pracują.

Harmodesk jest dostępny w chmurze Salesforce – wymagany jest jedynie dostęp do sieci. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy możecie korzystać z aplikacji z każdego miejsca i na każdym urządzeniu.

Szybkie i łatwe wdrożenie

Miej pewność szybkiego wdrożenia i łatwej integracji narzędzia. Dzięki naszemu doświadczeniu we wdrażaniu Harmodesk w różnorodnych organizacjach, proces integracji przebiega sprawnie, z minimalnym obciążeniem dla Twoich pracowników (więcej o procesie wdrożenia w zakładce: Wdrożenia). 

Łatwość integracji z innymi systemami to cecha narzędzi zbudowanych na Salesforce. Dzięki zaprojektowaniu Harmodesk na tej uniwersalnej platformie zyskujesz możliwość łatwego połączenia go z dowolnym systemem klasy enterprise.