Efektywność i angażowanie zespołu

Spraw, aby Twoi pracownicy szybciej i chętniej wykonywali zadania. Harmodesk automatycznie pobierze informacje o zadaniach i przekaże pracownikom zgodnie z ich kompetencjami i oczekiwaniami.

Zobacz rozwiązania
Efektywność i angażowanie zespołu

Co możesz usprawnić?

Masz aspiracje, żeby wykorzystać pełen potencjał pracowników.

Nie chcesz obawiać się reakcji zespołu na presję i spadku morale.

Chcesz pewnego i skutecznego przepisu na szybkie i trwałe motywowanie zespołu.

W czym możemy Ci pomóc?

Miej pewność dotrzymania terminów realizacji

System na bieżąco, zgodnie z priorytetami, rozdziela zadania według dostępności i kompetencji pracowników. W ten sposób budujesz środowisko pracy, w którym każdy może skupić się w stu procentach na realizowanym zadaniu i znika poczucie monotonności.

Dyryguj spokojnie zespołem, kontrolując obciążenie pracą

Harmodesk pozwala Ci monitorować w czasie rzeczywistym zadania wykonywane przez twoich pracowników – dzięki temu, możesz zapewnić równomierny rozkład zadań, tak aby każdy pracownik miał poczucie, że są one rozłożone sprawiedliwie.

Wzbudzaj zaangażowanie pracowników

Dzięki ustawieniom systemu, możesz zadbać o optymalne delegowanie zadań dopasowane do preferencji pracowników, co bezpośrednio wpływa na ich satysfakcję i efektywność.

W ciągu zaledwie kilku tygodni jesteś w stanie uwolnić 6 proc. czasu pracowników liniowych dzięki wprowadzeniu automatycznej alokacji zadań i komunikacji na temat zadań. Sprawdź, ile dodatkowo czasu — pracowników liniowych, jak również Twojego i innych liderów — możesz uwolnić dzięki Harmodesk w tym krótkim okresie. Zobacz również, na jakie inne korzyści możecie liczyć w dłuższym okresie. Skorzystaj z kalkulatora uwolnionego czasu, stworzonego na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Efektywność i angażowanie zespołu

"Zielony KPI stał się ważny dla zespołu. Pracownicy rzeczywiście mają fun z realizacji zadań. Po uprzedniej obojętności nie ma już śladu, zadziała się magia."

Katarzyna Fita
Dyrektor ds. Rachunkowości i Podatków