Raportowanie i wizualizacja danych o zadaniach

Podejmuj decyzje wsparte twardymi i rzetelnymi danymi. Zawsze masz pod ręką proste do zinterpretowania raporty i klarowne wizualizacje.

Zobacz rozwiązania
Raportowanie i wizualizacja danych o zadaniach

Co możesz usprawnić?

Chcesz, aby decyzje, które podejmujesz były wsparte twardymi i rzetelnymi danymi.

Potrzebujesz szybkiego dostępu do pełnego wachlarzu aktualnych, kluczowych i wiarygodnych danych o zadaniach i pracownikach.

Musisz jasno i szybko przedstawiać argumenty pracownikom, biznesowi i klientom.

W czym możemy Ci pomóc?

Decyduj w oparciu o twarde dane

Harmodesk dostarcza Ci pełen wachlarz informacji – dzięki łatwym do zinterpretowania raportom i wizualizacjom możesz szybko i skutecznie podejmować decyzje. Rzut oka wystarczy, żeby znaleźć właściwe rozwiązanie.

Wykorzystuj raporty i wizualizacje stworzone z myślą o Back Office i SSC/BPO

Są one efektem wieloletnich doświadczeń i poznawania potrzeb business services. Nie musisz nic programować – dzięki zdefiniowanym i automatycznym raportom, oszczędzasz czas.

Szybko znajduj trafne argumenty

Każdy krok procesu jest opomiarowany – dzięki użytecznym wizualizacjom jasno przedstawisz mocne uzasadnienia swoich decyzji i opinii, w relacjach z pracownikami, biznesem i klientami.

Dzięki prostym usprawnieniom w przygotowywaniu kluczowych danych i statystyk do celów raportowych, czy spotkań z zespołem możesz w ciągu kilku tygodni odzyskać 3 proc. swojego czasu i czasu liderów, który na to tracicie. Korzyści ze stosowania Harmodesku związane ze zautomatyzowaniem i wizualizacją czynności wokół danych i statystyk do celów zarządczych w ciągu kilku miesięcy są w stanie uwolnić 10 proc. Twojego czasu i czasu innych liderów. 

Sprawdź, w jaki jeszcze sposób Harmodesk prowadzi do uwolnienia Twojego czasu, czasu innych menedżerów oraz pracowników liniowych. Skorzystaj z kalkulatora uwolnionego czasu, stworzonego na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Raportowanie i wizualizacja danych o zadaniach

"Nie wiedzieliśmy kto, co robi i na jakie zadania idzie czas pracowników. Dzięki Harmodesk ich praca stała się widoczna, uzyskaliśmy na ten temat twarde dane i dzięki temu możemy zarządzać."

George Bouamrirene
Transformation Manager