Wsparcie metodyki LEAN

Sprawnie wprowadzaj działania wspierające filozofię lean. Harmodesk odzwierciedla ją w praktyczny sposób, dostarczając danych, na podstawie których zidentyfikujesz marnotrawstwa, wdrożysz usprawnienia i wprowadzisz standaryzację procesów.

Zobacz rozwiązania
Wsparcie metodyki LEAN

Co możesz usprawnić?

Potrzebujesz pewnej i prostej recepty na wdrożenie metodyki lean, zgodnie z potrzebami Twojego zespołu.

Chcesz szybko doświadczyć efektów wprowadzenia lean management i mieć pewność, że będą one trwałe.

Oczekujesz, że proces wdrażania lean, nie będzie zakłócał bieżącej pracy Twojego zespołu.

W czym możemy Ci pomóc?

Wykorzystaj sprawdzony przepis na skuteczne wprowadzenie lean w zespole

Harmodesk w praktyczny sposób odzwierciedla 5 kluczowych zasad lean i wspiera zaangażowanie pracowników w ciągłe doskonalenie procesu.

Miej pewność szybkiego doświadczenia pozytywnych i trwałych zmian

Narzędzie mierzy czas realizacji każdego kroku w procesie, opóźnienia oraz wstrzymania, wizualizując marnotrawstwo i wartość dodaną w procesie. Dzięki temu łatwo dostrzeżesz, co i jak możesz usprawnić.

Nie obawiaj się, że proces wprowadzania zmian zakłóci bieżącą pracę zespołu

Harmodesk bezpośrednio wspiera realizację wyzwań operacyjnych, a wszystkie usprawnienia naturalnie stają się częścią pracy zespołu zorientowaną na realizację celów biznesowych.

Wskutek działań wspierających filozofię lean, które wspiera Harmodesk, w ciągu kilku miesięcy możesz uwolnić 25 proc. swojego czasu oraz czasu innych liderów, a także pracowników liniowych.

Sprawdź, jak to możliwe korzystając z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Wsparcie metodyki LEAN

"Osiągnęliśmy 30-procentowy wzrost produktywności. Obecnie pracownicy chcą stale się rozwijać – to jest ich droga do perfekcji, choć wiedzą, że jest to podróż, która nigdy się nie kończy."

Renata Kabas-Komorniczak
Partner BPO