Pomiar czasu pracy

Wykorzystaj najlepszy time sheet na świecie dedykowany dla zespołów business services. Precyzyjne i szczegółowe dane, które uzyskujesz w czasie rzeczywistym, możesz wykorzystać do optymalizacji procesów i rozliczeń z klientami.

Zobacz rozwiązania
Pomiar czasu pracy

Co możesz usprawnić?

Dostrzegasz, że narzędzia do pomiaru czasu pracy pracowników, które są na rynku, nie uwzględniają specyfiki pracy operacyjnej Twojego zespołu.

Potrzebujesz inteligentnego narzędzia, które umożliwi wykorzystanie zebranych danych do optymalizacji czasu pracy zespołu.

Chcesz skutecznie planować i podejmować dobre decyzje, ale potrzebujesz do tego danych pochodzących z rzetelnych pomiarów, a nie z szacunków lub deklaracji.

W czym możemy Ci pomóc?

Skuteczniejsze planowanie

Dzięki realnym danym z pomiarów dostarczanych przez system, masz pewność ile czasu, każdemu pracownikowi zajmują poszczególne zadania i możesz skutecznie planować działania.

Unikaj niepewności i szacunków „na oko”

Możesz dokładnie przewidywać obciążenie pracą członków zespołu i czas realizacji nowych zadań oraz jesteś w stanie sprawiedliwie rozliczać się z klientami.

Na bieżąco monitoruj postępy w pracy zespołu i archiwizuj je

Dostajesz łatwy w obsłudze i intuicyjny time sheet, dzięki któremu masz w jednym miejscu dokładny wgląd w bieżącą pracę zespołu i w każdej chwili możesz również sięgać do historycznych danych.

Dzięki możliwości wykorzystania precyzyjnych i szczegółowych danych, które uzyskujesz w czasie rzeczywistym z Harmodesk oraz innym korzyściom ze stosowania narzędzia  — związanym z automatyzacją i optymalizacją organizacji pracy  — w ciągu kilku miesięcy możesz uwolnić 25 proc. swojego czasu oraz czasu innych liderów, a także pracowników liniowych.

Sprawdź, jak to możliwe korzystając z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Pomiar czasu pracy

"Dlaczego HarmoDesk? Potrzebowaliśmy narzędzia, dzięki któremu będziemy mogli trackować czas, co jest kluczowe dla BPO. Program jest bardzo intuicyjny i zespół wyrobił sobie nawyk korzystania z niego."

Renata Kabas-Komorniczak
Partner BPO Poland