Transformacja cyfrowa

Przyspiesz transformację w Twojej organizacji. Dzięki narzędziu, które zbiera kluczowe dane i optymalizuje dystrybucję zadań, skokowo zwiększysz tempo i skuteczność automatyzacji.

Zobacz rozwiązania
Transformacja cyfrowa

Co możesz usprawnić?

Bolą Cię zbędne koszty związane z nietrafionymi decyzjami automatyzacyjnymi oraz koszty opóźnień związane z brakiem zasobów.

Jesteś niezadowolony z tempa oraz namacalnych efektów transformacji cyfrowej.

Szukasz metody na uwolnienie czasu kluczowych osób zaangażowanych w transformację i poprawę całkowitego ROI.

W czym możemy Ci pomóc?

Podejmuj trafne decyzje w zakresie automatyzacji i digitalizacji

Monitoruj czas i jakość procesów – dzięki temu uzyskasz dane pomocne przy podejmowaniu decyzji w obszarze transformacji cyfrowej.

Uwolnij czas na to, co kluczowe

Automatyzując czynności rutynowe – związane z porządkowaniem, dystrybucją i monitorowaniem zadań – uwolnisz się i Twoich pracowników od obowiązków pochłaniających dużo czasu i energii.

Oszczędzaj czas krytycznych osób na czynności związane z przygotowaniem automatyzacji

Dzięki danym z Harmodesk możesz od razu angażować ich w działania, dające pewność uzyskania odpowiedniego ROI z inwestycji w transformację cyfrową.

Obniżaj koszty inwestycji w oprogramowanie RPA

Harmodesk działa, jak orkiestrator robotów i ludzi, dzięki temu skraca czas realizacji zadań i podnosi poziom jakości pracy.

Dzięki automatyzacji i optymalizacji organizacji pracy, którą umożliwia Harmodesk, w ciągu kilku miesięcy możesz uwolnić 25 proc. swojego czasu oraz czasu innych liderów, a także pracowników liniowych.

Sprawdź, jak to możliwe korzystając z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Transformacja cyfrowa

"Dostajemy około 120 inicjatyw optymalizacyjnych w kwartale od naszych pracowników. Teraz mamy w końcu czas, żeby się nimi zajmować i je wdrażać."

Rafał Kozłowski
CFO, Wiceprezes