Sprawna komunikacja

Usprawniaj komunikację i unikaj nieporozumień. Dzięki Harmodesk wszyscy w zespole mają jasny i ten sam obraz realizacji zadań – nie ma miejsca na nieporozumienia.

Zobacz rozwiązania
Sprawna komunikacja

Co możesz usprawnić?

Chcesz mieć pewność, że wszystkie priorytetowe zadania są na bieżąco realizowane.

Dążysz do tego, aby każdy pracownik mógł w pełni skupić się na realizacji zadań, mając jasny obraz tego, co ma zrobić oraz możliwość łatwego raportowania ewentualnych problemów.

Wolałbyś wyeliminować konieczność ciągłego przypominania pracownikom o zadaniach i negocjowania z nimi, co i na kiedy mają zrobić.

W czym możemy Ci pomóc?

Eliminuj ryzyko nieporozumień

Kompletny plan zadań – zarówno rutynowych, jak i tych ad hoc – jest odzwierciedlony w Harmodesku, który, na podstawie ustalonych priorytetów, na bieżąco przydziela je pracownikom. Nie ma obaw, że pracownik nie zauważy zadania, albo o nim zapomni, a Ty nie musisz im o nich przypominać.

Zapewnij sprawną komunikację

Kontrolujesz, kto, co i na kiedy ma zrobić – cały proces realizacji zadań jest na bieżąco wizualizowany i dokumentowany. Masz w jednym miejscu wszystkie kluczowe informacje o statusach zadań – nie musisz tracić czasu na zdobywanie informacji.

Maksymalizuj czas efektywnej pracy zespołu

Pracownicy nie tracą czasu na dodatkowe raportowanie pracy, wyjaśnianie błędów, braków, czy opóźnień – proces ten jest na bieżąco realizowany w trakcie pracy z Harmodesk. Dzięki temu wszyscy członkowie zespołu mogą w pełni skupić się na realizacji zadań.

W ciągu kilku tygodni jesteś w stanie uwolnić 9 proc. czasu pracy Twoich pracowników, dzięki realizowanym przez Harmodesk usprawnieniom w porządkowaniu, planowaniu, komunikowanie się wokół organizacji i monitorowania statusów zadań.

Sprawdź ile tego typu czynności pochłaniają Twojego czasu oraz czasu pracy innych liderów i ile możecie zyskać dzięki Harmodesk. Zrobisz to korzystając z kalkulatora uwolnionego czasu, który stworzyliśmy na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Sprawna komunikacja

"Pracownicy nie mają już obaw, aby mówić nam, co powinniśmy usprawnić. Za to nam udaje się ich przekonywać, że to oni są w stanie wpływać na usprawnienia. Nie boją się rozmawiać z nami."

Renata Kabas-Komorniczak
Partner BPO Poland