Standaryzacja

Wyeliminuj poczucie chaosu i nieprzewidywalności. Wykorzystaj dane do identyfikacji wzorowo wykonanych zadań i wdrażaj najlepsze metody, jako nowe standardy w całym zespole.

Zobacz rozwiązania
Standaryzacja

Co możesz usprawnić?

Masz wrażenie, że Twoi pracownicy o podobnych kompetencjach, różnią się pod względem efektywności, a Ty chcesz wykorzystywać sto procent potencjału każdego z nich.

Masz poczucie chaosu, nieprzewidywalności i dostrzegasz niedociągnięcia w organizacji pracy zespołu.

Wymagasz szybkich efektów zmiany i pewności, że zmiana będzie trwała, jednak nie chcesz eksperymentować na zespole i potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania.

W czym możemy Ci pomóc?

Spraw, aby Twoi pracownicy realizowali zadania szybko i bezbłędnie

Dzięki danym identyfikujesz najsprawniej realizowane zadania i motywujesz ich wykonawców do dzielenia się know-how z resztą zespołu – zarówno doświadczeni, jak i nowi pracownicy zaczynają skutecznie realizować zadania w podobnym czasie.

Zyskaj pewność, że Twój zespół zawsze wykona pracę terminowo

System optymalnie i sprawiedliwie rozdziela zadania, a Ty na bieżąco nadzorujesz proces ich realizacji – możesz być pewny, że Twój zespół zrealizuje zadania niezależnie od zmian składu wynikających z absencji i wdrażania nowych pracowników.

Unikaj chaosu i zapewnij przewidywalność procesu

Mogąc szybko identyfikować wzorowo realizowane zadania, jesteś w stanie sprawnie wdrożyć najlepsze metody wypracowane przez pracowników, jako standardy w całym zespole – unikasz żmudnej drogi eksperymentowania metodą prób i błędów.

Dzięki eliminacji marnotrawstw, unifikacji i standaryzacji sposobu realizacji zadań oraz wskutek stosowania najlepszych praktyk przez wszystkich członków zespołu możesz w perspektywie kilku tygodni uwolnić 5 proc. czasu swoich pracowników liniowych.

Sprawdź, ile dodatkowo czasu — pracowników liniowych, jak również Twojego i innych liderów  — możesz uwolnić dzięki Harmodesk w tym krótkim okresie. Zobacz również, na jakie inne korzyści możecie liczyć w dłuższym okresie. Skorzystaj z kalkulatora uwolnionego czasu, stworzonego na podstawie doświadczeń w ponad 500 zespołach Business Services oraz Back/Middle Office.

Standaryzacja

"Wypracowaliśmy sobie pewne standardy, co spowodowało, że praca teraz jest przyjemnością, a nie stresem, jak wcześniej."

Anna
Specjalistka